دسترسی همگانی(OPAC) نام کتابخانه در اوپک

درباره کتابخانه...

ساعات کاری کتابخانه: هر روز  ازساعت 7.30 الي 14.30
آدرس کتابخانه: بلوار جلال آل احمد 64 دانشگاه صنعتي سجاد واحد كتابخانه
نحوه عضویت: كليه‌ي دانشجويان دانشگاه صنعتی سجّاد مي‌توانند با مراجعه به سايت كتابخانه (library.sadjad.ac.ir)، در قسمت ورود به سيستم پس از تکمیل فرم مربوطه، جهت فعالسازی عضویت با کارت دانشجویی به مخزن کتابخانه مراجعه نمایند.
دانشجويان كارداني، كارشناسي و كارشناسي ناپيوسته مي‌توانند به طور همزمان سه كتاب و دانشجويان كارشناسي ارشد پنج كتاب به مدت دو هفته به امانت بگيرند.    
به ازاء هر روز تأخير در بازگرداندن كتاب‌هاي امانتي، مبلغ 1000 ريال به عنوان جريمه دريافت مي‌گردد.    
دانشجويان موظف به حفظ و نگهداري كتاب‌هاي امانتي مي‌باشند. در صورت مفقود شدن و يا آسيب ديدن كتابي كه از كتابخانه به امانت گرفته شده، دانشجو موظف است با تهيه‌ي همان كتاب، زيان وارد شده به كتابخانه را جبران نمايد.    
كليه‌ي دانشجويان براي فارغ التحصيل شدن مي‌بايست با كتابخانه‌ دانشگاه تسويه حساب نمايند.دانشجويان مقطع كارشناسي ارشد جهت تسويه حساب با كتابخانه لازم است يك عدد لوح فشرده حاوي نسخه‌هاي .DOC و .PDF از متن رساله، چكيده فارسي و چكيده انگليسي رساله خود را  به كتابخانه تحويل دهند. بر روي لوح فشرده مذكور مي‌بايست مشخصات كامل دانشجو و عنوان پروژه نوشته شود.    
اعضاء محترم هيأت علمي مي‌توانند پيشنهاد خريد كتاب‌هاي مورد نظر خود را به سرپرست كتابخانه يا معاونت پژوهشي  ارائه كنند، تا تهيه گردد.    
اعضاء محترم هيأت علمي مي‌توانند تا 10 مورد كتاب به صورت امانت از كتابخانه دريافت دارند.  

کاربران آنلاین :0